Bydlení podle znamení

Beran

Skutečnost, že jste se narodili v ohnivém hvězdném znamení, se odráží i na vašem domově. To ještě neznamená, že jste zastáncem chaotického nepořádku, naopak, máte rádi různé skladovací zařízení s cílem udržet své bydlení uspořádáno. Vhodnou náladu v oblasti bydlení by měly tvořit jasné, jednoduché drobné detaily, z nichž je cítit trochu vášně a odvážných barev s důrazem na bytové textilie nebo barvu stěn.

beran

Býk

Oproti beranovi řídíte věci života mnohem volněji, máte rádi společenské dění, proto je dobré, aby zařízení vašeho obývacího pokoje nebo jídelny odpovídalo těmto požadavkům. Vše, co život přináší si dokážete vášnivě vychutnávat, proto se pro vás nejlépe hodí středomořský styl, oranžová, žlutá barva letního slunce nebo ratanový nábytek, obě jsou pro vás dobrou volbou.

byk

Blíženci

Blíženci mají v oblibě velké prostory, jakož i útulné, intimní zákoutí. Pro vzdušné znamení jsou při volbě vybavení bytů vhodné lehké tkaniny a světlé barvy. V případě, že žijete na malé podlahové ploše použijte praktiky na optické zvětšení prostornosti bytu.

blizenci

Rak

Romantickému, rodinně založenému Rakovi nejvíce svědčí měkká romantika rodinného prostředí, drobné květinové vzory, pastelové barvy, jemné hedvábí. Vzhledem ke svému charakteru je pro vás důležité zařízení ložnice, takže jí byste měli věnovat zvláštní pozornost. Pamatujte také, že romantika se nerovná kýčovité růžové a srdíčkovým materiálem.

rak

Lev

Pro většinu lvů je charakteristické sebeuvědomění v přírodě, což někdy může být provázeno egocentrismem, potřebou věci ovládat. Nejdůležitějšími místnostmi jsou pro vás kuchyň a koupelna, kde máte šanci se ukázat, ne náhodou vybíráte užitečné a kvalitní zařízení, je to vaše cesta k dokonalosti. Zbytečnými doplňky se nezatěžujete, počítá se však u vás kvalita. Z textilií se k vám hodí samet a satén, co se barev týče, preferujete barvy země, představující sílu a stabilitu.

lev

Panna

Praktičnost povahy je evidentní také v zařizování nábytkem. Váš domácí design se zaměřuje na funkčnost a praktičnost, nekupujete věci jen proto, že vypadají dobře. Již téměř trapně dbáte na hygienu a čistotu, proto je pro vás dobrým výběrem světlá nebo bílá barva v kontrastu s černou. K panně se hodí i lesklé povrchy v domácnosti, ať už v kuchyni, nebo dokonce v obývacím pokoji.

panna

Váhy

Rovnováha je pro vás obzvlášť důležitá, harmonii můžete vytvořit použitím drobných doplňků v bytě. Avšak při výběru zařízení mějte stejně na paměti funkčnost a praktičnost. Narodili jste se ve vzdušném znamení, což se odráží pouze ve stylu, jinak jste zastáncem stability, rovněž máte rádi, pokud má všechno své pevné místo a nic nevybočuje z celkového rámce. Jasné pastelové barvy se k vám hodí nejlépe, ty pěkně vyznívají v rustikálním stylu interiérů.

vahy

Štír

Opravdu hezký domov je pro vás ten, ve kterém se v každém jeho koutě nachází věc s jedinečnou atmosférou, ať už jsou to tajemná světla v rohu obývacího pokoje, nebo svíčky v ložnici. K vašemu charakteru se perfektně hodí hluboké a silné barvy, jako je tmavě červená nebo fialová, které můžete navzájem ve prospěch dosažení svého specifického stylu, který chcete vytvořit i spárovat. Líbí se vám zařízení velkých rozměrů, proto by pohovka a postel měly být velké a poskytovat možnost příjemného odpočinku.

stir

Střelec

Jako osoba cílevědomá, nemáte rádi přílišnou komplikovanost týkající se svého domova. Nejvíce se k vám hodí jednoduché, čisté linie v minimalistickém stylu, ve kterém převládá efekt dřeva, hnědý nábytek a doplňky. Máte dobrý pocit ze světlých pokojů, extra bodem je pro vás balkón, na kterém se můžete plně nabít energií. Na křiklavé příslušenství zapomeňte, je od vašeho charakteru nejvzdálenější.

strelec

Kozoroh

Ve vašem bytě hrají důležitou roli praktičnost a náročnost, většinou vám vyhovuje styl retra nebo klasický. Protože někdy je třeba být sám, k tomuto účelu vytvořte bod v bytě s útulným koutkem a velkým, měkkým křeslem. V tlumených barvách můžete vytvořit tu správnou atmosféru, především bílé a přírodní tóny jsou pro vás příjemné.

kozorozec

Vodnář

Pro vás je někdy charakteristická prudkost, což se promítá i do prostoru bytu. Spíše se vám líbí ostré linie jako měkké kontury a vaše odvaha diktuje občas i zvláštní kombinace. Pravděpodobně se budete dobře cítit v kuchyni, kterou ovládne kombinace modré a stříbrné, obývací pokoj můžete klidně vyzvednout speciálním a unikátním příslušenstvím. Nebojte se použít svou kreativitu, protože váš dobrý vkus vás nezklame.

vodnar

Ryby

Vysoce citlivý zástupce zvěrokruhu má velkou snahu o dosažení harmonie v domácím designu. Pravé prostředí ke skutečnému dobíjení energie můžete vytvořit tajemným, orientálním nábytkem a doplňky. Hodí se k vám jemnější odstíny modré, fialové a zelené, i když vašimi oblíbenci jsou studené tóny. Z toho důvodu je pro vás důležité vytvoření harmonického koupelnového designu, čím více vám bude připomínat ostrov klidu, tím lépe se v ní budete cítit.

ryby

Rate this post
Stavebka.com
Logo