O Stavebce

Nová cesta ve stavebnictví

Dnes se nacházíme v nové době, už to není průmyslová, ale informační. Dříve na vysoké škole učili věci, které lidé využívali celý život. Těžko se dostávalo k lepším informacím, než které předávali kantoři na školách. V dnešní době je tomu jinak. Informací je mnoho a jejich růst bude pokračovat stále. Proto je potřeba umět informace rychle vyhledávat nebo si najít takové zdroje, kde jsou jen kvalitní. Stavebka si klade za cíl předávat jen kvalitní informace, které budou přínosem pro všechny, kdo je hledají.

Kdo jsme

Jsme online magazín, který se věnuje stavebnictví, architektuře, designu, stylu a trendům. Snažíme se psát kvalitní články plné hodnotných informací. Věnujeme mnoho času jejich tvorbě a doufáme, že je to znát.

Stavebka je online magazín o šikovných přestavbách a lidech, co si dokáží se vším poradit.

Mnoho změn

Stavebka si prošla mnohými změnami. Začínala jako vysokoškolský projekt. Fórum pro studenty Stavební fakulty ČVUT v Praze. Poté se transformovala do menšího blogu, který měl za cíl přinášet novinky ve stavebním průmyslu. Další redesign Stavebka zaznamenala v roce 2012, to přispělo k rozvoji na online magazín. Dosud poslední změna vzhledu byla začátkem roku 2015. Snažíme se vyjít vstříct našim čtenářům, tak jsme přišli s novým responzivním vzhledem. Takže si může dopřát čtení článků i na svých telefonech a tabletech.

 

 

 

Stavebka.com
Logo