Erotický náboj v ložnici s Feng Shui

Někdy jsou chvíle, kdy vše co člověk potřebujete od života dostat je prostě víc lásky a erotiky. Pokud hledáte do své ložnice feng shui tipy na zlepšení toku energie lásky, podněty pro zvýšení prostředí erotické přitažlivosti, čtěte dál. Co musíte udělat jako první abyste okořenili svůj sexuální život?

ložnice

 • Odstraňte všechen nepořádek z vaší ložnice tak, aby se pozitivně qi mohlo volně pohybovat v celém prostoru a uvést tuto pikantní energii na své místo.
 • Odstraňte všechno, co vám připomíná vztahy minulé, zajděte až tak daleko, že vyhodíte milostné dopisy, společné fotografie, dárky, vyměňte ložní prádlo, pokud je to nutné, i postel samotnou, abyste odstranili z očí všechny předměty připomínající selhání, pomůže vám v přechodu od minulých dlouhodobých vztahů.
 • Odtáhněte záclony a otevřete okna každý den, větrejte a dovolte slunci nabít vám prostor pozitivní čchi energií.
 • Měli byste se zbavit předmětů připomínajících osamělost, fotografie, plastiky, znázorňující jednotlivce. Vše by mělo být uspořádány v párech, symbolizovat spojení. Pokud žijete ve svazku, zobrazte vás dva v nejšťastnějších okamžicích, vyhněte se však fotografiím rodinných příslušníků či přátel. Ložnice je přece jen vaše soukromé místo romantiky a odpočinku.
 • Ostré předměty symbolizující čistě mužskou energii zaměňte za jiné, s ladnými, měkkými křivkami.
 • Rostliny, ať už živé nebo sušené ve smyslu učení feng-shui v ložnici nemají místo.
 • Vyhněte se všem vodním prvkům, jako jsou fontány, akvária, či fotografiím, malbám, znázorňujícím vodní scény, vodopády, řeky, jezera, potoky. Pokud se voda setká s elementem ohně, který v ložnici převládá, vyhasne ho, může vést až k finančním ztrátám, nebo ztrátě vztahu samotného.
 • Počítače, televizory se snažte udržet od ložnice co nejdál, pokud to není možné, uložte je do skříně nebo za dveře šatníku, případně překryjte hustou tkaninou, aby v noci blokovaly energii yang, kterou ze sebe vyzařují.
 • Pravidla feng-shui říkají, že postel by měla být umístěna diagonálně naproti vstupním dveřím, hlava by měla směřovat k nim. Spaní vedle okna narušuje energie kolem vás. Měli byste se vyhnout zrcadlům přímo naproti posteli, zrcadlo nesmí odrážet postel.
 • Feng shui klade velký důraz na výběr barvy, nejlepší jsou pro ložnici teplé barvy, hnědé, béžové, meruňkové, fialové, žluté. Barvy zelená a modrá mohou způsobit ochlazení vašich emocí. Nejlepším výběrem pro zvýšení sexuální energie je vášnivá červená.
 • Ženy by se měli vyhnout v posteli krajkovým polštářům, panenkám, plyšovým zvířatům, polyesteru a syntetickým materiálům. Vaše povlečení by měla být z hedvábí nebo přírodní bavlny, měkká, jednoduchá a sexy.
 • Pro zvýšení erotického náboje začleňte do ložnice ohnivý prvek feng-shui přidáním svíčky, vonné lampy. Existuje celá řada přírodních esenciálních olejů, které jsou nejen relaxační a ulevující od stresu, ale jsou také známé jako afrodisiakum. Dobrou volbou jsou vůně ylang-ylang, santalového dřevo, jasmínu.
 • Umístění červeného objektu na noční stolek ženské části zvyšuje erotickou energii ženy, dobře poslouží v tomto případě minerál jakým je rubín nebo granát. Tyto kameny jsou velmi energetizující a silně přitahují opačné pohlaví. Předmět z mědi, který představuje mužskou podstatu umístěte na stolek v části muže, měď podpoří jeho ohnivou vášeň.
 • Pro zvýšení sexuální energie umístěte v pravém rohu (od dveří) vaší ložnice symboly feng shui, které aktivují energii lásky, jako je vaše společná fotografie, sousoší milenců, tvary srdce, nebo smyslné umělecké dílo.

ložnice

ložnice

Ať už v současné době sdílíte ložnici, nebo ne, pokud je to možné, mějte noční stolky a lampy na každé straně postele. Pokud není k tomu prostor, v duchu feng-shui léčit svou ložnici tak, že předměty uspořádejte stejně na obou stranách postele stejným způsobem. To podpoří pocit rovnosti a respektu ve vašem vztahu, a pokud jste sám, je to nejrychlejší způsob jak najít někoho nového na druhou polovinu postele. Podpořte rovnost a vytvořte prostor pro dva!

Rate this post
Stavebka.com
Logo