Feng Shui maloobchodu

Pokud jde o maloobchod, nápravy ve smyslu feng shui přinášejí rychlé a okamžité výsledky. Lepší proudění energie feng shui v maloobchodních prostorách bude nejenže přitahovat více zákazníků, ale přispěje i ke zlepšení nálady lidí, kteří v něm pracují. Co je vlastně nakupování? Je to především emocionální zážitek, kupujeme věci, abychom se my sami a námi milovaní cítili lépe, jinými slovy, nákup je zážitek, ne pouze činnost.

Dobré Feng Shui znamená vytvořit energii, v níž se člověk cítí dobře, daný prostor, kterému energie pracují vypadá příjemně. Bez ohledu na to, zda vaši zákazníci vědí o dekoraci feng shui nebo ne, na podvědomé úrovni jsme všichni naladěni na pohyb energií a reagujeme na ně odpovídajícím způsobem.

Pokud jde o maloobchod, energie vašeho obchodu vyzařuje pocity ještě předtím, než se zákazník rozhodne pro vstup. Takže, v první řadě byste měli začít aplikovat feng shui na posílení energií mimo obchodu se zaměřením na vstupní dveře a jeho bezprostřední okolí.

Přinášíme několik tipů, které mohou maloobchod napravit:

Podívejte se na hlavní vchod vašeho obchodu, na jeho název, na své a sousední výklady. Líbí se vám před ním stát? Zdá se vám sladěný? Kdyby viděli svůj obchod poprvé, chtěli byste vejít dál? Pokud ne, proč? Feng Shui potřebuje vytvořit silný a jasný tok energie k přednímu vchodu, což zahrnuje čistý vchod, zřetelné obchodní jméno, dobře osvětlené a svěží výklady, jakož i použití vhodných barev.

Vejděte do obchodu a všimněte si, kam se vaše pozornost upírá. Pomůže to pochopit tok proudící energie. Je vaše pozornost přitahována vpravo nebo vlevo? Nebo možná není vůbec, i když obchod má mnoho krásných věcí? Důležité je pochopit, že potřebujete vytvořit cesty pro toky energie feng shui, je třeba nasměrovat energii k vytvoření příjemných zážitků pro zákazníky. Představte si čchi, nebo feng shui energie jako vodu a pozorujte, kam by proud vody tekl a kde by se zablokoval.

Vyhněte se těmto maloobchodním chybám feng shui:

  • zrcadlo přímo proti hlavnímu vchodu
  • zadní dveře v přímé linii oproti vchodovým dveřím
  • zářivkové stropní osvětlení
  • zatuchlý vzduch, nebo podivné pachy

Udělejte pár fotografií z hlavního vchodu (z vnitřku i z vnějšku), pak se podívejte na obrázky, co by vám mohlo pomoci získat nový pohled na svůj vlastní prostor a upozornit na špatné feng shui vlivy, na které byste mohli být už zvyklí. Takovými negativy mohou být například otevřené popelnice, vystavené elektrické kabely, krabice, atd..

Vytvořte primárně kontaktní místo, stejně jako několik sekundárních bodů. Tato místa musí být velmi jasné od okamžiku, kdy zákazník vkročí do obchodu.

Pro pult a pokladnu najděte místo v silném energetickém poli feng shui, velitelskou pozici, která je obvykle úhlopříčně od vchodu.

Název svého obchodu umístěte ve vysoké pozici a dobře osvětleném místě. Chcete-li vytvořit loajalní zákaznickou základnu, vaše jméno je tím, které musí být mezi nimi známé. Být v obchodě a nevědět kde se nacházíte? Z hlediska feng shui je to špatná maloobchodní zkušenost.

Vytvořte ve svém obchodě dobrou energii a držte ji čerstvou. Lidé kupují na základě emocí a feng shui definice emocí je pohyb energií. Dbejte na:

  • kvalitu ovzduší
  • vytvoření několika úrovní osvětlení
  • příjemnou a dobrou hudbu
  • vibrující vůni
  • na pravidelnou změnu uspořádání zboží

Pro zákazníky vytvořte pocit dobrodružství. Pokud jde o úspěšný maloobchod, nejlepší z nich nabízejí zákazníkům trochu dobrodružství, nebo samostatného objevování. To znamená, že se v interiéru navrhne několik různých cest, ne jen jedinou přímočarou od začátku do konce, vytvořte několik samostatných oblastí s různými energiemi (pomocí barvy, světla, vůně, výšky a tvaru).

Respektujte pocit nezávislosti a zvědavosti svých zákazníků. Nejlepší prodejny jsou ty, které umožňují zkoumat věci různými způsoby – hmatem, čichem, zrakem, aniž jste musel požádat o pomoc.

Rozložte pár krásných věcí na neočekávaných místech. Jakmile budete mít základní úpravy hotové, můžete se do feng shui zahloubit a zjistit, jak s ním zacházet správně. Posilujte ve svém obchodě feng shui prvek ohně a dřeva, v oblasti financí prvek vody. Feng shui práce pro úspěch vaší prodejny bude nekonečná a fascinující, nezapomeňte se ve prospěch dobrého toku energií hrát a experimentovat!

Rate this post
Stavebka.com
Logo