Feng Shui v dětském pokoji

Ve všech pokojích je potřeba dobrý tok energie, ale v dětském pokoji toho potřebujeme docílit nejvíce. Tok energie přispívá k tomu, aby dítě bylo šťastné a hlavně zdravé. Když se v pokoji vyskytují prvky, které blokují tok energie, tak se mohou dostavovat problémy se spánkem nebo imunitou.

  • Pokud budete navrhovat dětský pokoj, tak začínejte vždy u barev. Nesmíte se bát odpoutat se od růžové a modré barvy. Snažte se vytvořit místnost, kde budou klidné a harmonické barvy. Budete se v něm cítit dobře vy, ale hlavně vaši potomci.
  • Další důležitou věcí je umístění několika druhů osvětlení, která se budou využívat v odlišné denní doby.
  • Postýlku pro dítě umístěte, jak jen to půjde nejdále od dveří a elektrických zařízení.
  • Používejte z velké části přírodní materiály. A to na postýlku, záclony, podlahu, nábytek a také na hračky. Dávejte přednost dřevu před plasty.
  • Dětský pokoj by měl být pravidelně větraný a k obohacení vzduchu používejte jemné esenciální oleje, jako je heřmánek, růžem vanilka nebo levandule.

Dekorace do dětského pokoje podle feng shui

Při zařizování dětského pokoje podle Feng Shui mějte na paměti, že pokoj nestačí jen vybavit a správně uspořádat prostor, ale na děti by měla dýchat z těchto prostorů láska, péče, podpora a něha. To jsou city, které dítěti budete dávat po celý život.

Rate this post
Stavebka.com
Logo