Hodiny do bytu? Co takhle s obrazem!

Téměř v každé domácnosti najdeme hodiny na stěně. Většina lidí ale neví, že kromě běžných hodin lze pořídit i hodiny zasazené do obrazu.

Hodiny s obrazem

Hodiny v obraze spojují dohromady dekorativní efekt obrazu a praktičnost nástěnných hodin. Přitom cena takových hodin nemusí převyšovat ani cenu běžných hodin, pořídit je lze již od čtyř stovek korun. Na výběr jsou různé velikosti a dokonce je možné pořídit i vícedílné obrazy s hodinami. Pokud jde o klasické jednodílné obrazy, velikosti se pohybují kolem 30×30 cm nebo 40x40cm.

hodiny na obtaze

Jak hodiny v obraze vypadají a z čeho jsou vyrobeny?

Rám obrazu je ze dřeva, obsahuje úchytku pro pověšení na zeď. Na dřevený rám je nataženo plátno, které překrývá okraj rámu, takže není vidět. Pomocí digitálního tisku je na plátno nanesen motiv. Hodiny jsou napájeny klasicky, tj. tužkovou baterií.

Hodiny s obrazem 3

Motivy těchto obrazů jsou nepřeberné. Jelikož lidé nejčastěji pořizují hodiny do kuchyně, patří mezi nejoblíbenější právě témata spojená s jídlem. Nejčastěji tak narazíte na fotografie ovoce, zeleniny, káva, velmi oblíbený je také obraz koření, který dodá kuchyni tak trochu vůni orientu. Obrazů s hodinami však existuje samozřejmě více. Příkladem mohou být motivy vodopádů, oceánu a přírody obecně, velkoměsta, metropole, zvířat, motorek, aut či květin.

Hodiny s obrazem

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo