Jednoduše krásná – bílá

Jednomu se líbí elegantní kostýmky, jiný si potrpí na volnější džíny a tenisky. To samé lze říci také o bytovém designu a nikdy se nezavděčíte všem, co je ovšem velmi vděčným a jednoduchým trendem, je bílý nábytek. Vybrat si můžete s nepřeberného množství minimalistických polic přes kovové postele až po do detailu propracované kuchyňské linky. Nechte se inspirovat a zasvěťte svůj byt či dům do tajů bílé.

Police do každé místnosti

Pakliže nevlastníte rozlehlé prostory a naopak se snažíte pořídit praktické úložné prostory, vsaďte na zajímavou bílou polici, která najde uplatnění jako obývací stěna, knihovnička nebo jako součást ložnice. Záleží pouze na vás jestli ji pojmete jakožto doplněk místnosti se spoustou dekorací a ozdob, nebo poslouží jako skříň. Výhodou jednoduše tvarované police je fakt, že se jen tak neokouká, čili nebudete mít potřebu ji měnit za novější, zajímavější model.


Police je velmi multifunkční, autor: masminto354

Oživení místnosti

Máte pocit, že vás obývací pokoj nebo ložnice už trochu nudí a vy toužíte po menší změně, aniž byste utratili desetitisíce? Co takhle obyčejnou komodu obměnit za rustikální kousek bílé barvy, který se skvěle hodí jakožto toaletní stolek nebo třeba příborník. Abyste jej využili na maximum, plochu pokryjte rámečky s fotkami ratolestí nebo vonnými svíčkami.


Rustikální kousek oživí každou místnost, autor: Studio-8

Trocha romantiky

Kdo říká, že bílá musí vždy působit studeně nebo dokonce nudně? Milovnice romantického nábytku jistě potěší tato působivá lenoška, jež je dokonalou ozdobou obývacího pokoje, uvítací haly, ložnice nebo teenagerského pokoje. Přečtěte si svou oblíbenou knihu nebo si vypijte šálek heřmánkového čaje v pohodlí a luxusu.


Romantická lenoška potěší, autor: debsminis

Pohled do budoucnosti

Čím dál větší oblibě se těší futuristický nábytek, který je na první pohled velmi prostý, ale po bližším prozkoumání zjistíte, jak moc je pohodlný a multifunkční. Pořiďte si hladkou bílou sedací soupravu, na které shlédnete nejednu filmovou novinku. Bílé sedačky sice snadno podléhají špíně, ale za to jsou neuvěřitelně nadčasové a moderní dlouhé roky.

Rate this post
Stavebka.com
Logo