Koupelnové doplňky ve zkratce

Pokud máte pocit, že vaší koupelně stále něco chybí, nebo by bylo načase ji něčím oživit, poohlédněte se po koupelnových doplňcích, které dokáží tyto problémy hravě vyřešit. Koupelnové doplňky mají nejen funkci estetického doplňku ale v neposlední řadě nám pomohou zefektivnit činnosti odehrávající se v koupelně.

Držák na mýdlo

Tento praktický doplněk nám pomůže udržet mýdlo bez přebytečné vlhkosti a tak zabraňuje šíření bakterií. Při jeho výběru dbejte hlavně na kvalitu použitého materiálu. Neustálá vlhkost a kontakt s vodou předurčuje sklo a plast jako nejvhodnější materiál. Tvar mýdlového držáku musí brát ohled na jednoduchost čištění, které je u tohoto koupelnovém doplňku opravdu časté.

Držák na ručníky

Výběr tohoto koupelnového doplňku je výhradně na vašem estetickém cítění. Důležité je ale jeho umístění. Použití ručníku zavěšeného na držáku by si nemělo vyžadovat předklánění. Držák vždy umísťujte v těsné blízkosti umyvadla.

Držák na doplňky

Tento doplněk slouží pro činnosti spojené s ústní hygienou, jakými jsou například čištění zubů, kloktání, vyplachování úst. Z hlediska bezpečnosti doporučujeme zvážení koupě skleněného držáku, jehož pád může zapříčinit poškození umyvadla nebo dlažby v koupelně.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo