MAXMONT

Naše firma zajistí realizaci projektů zajišťující bydlení. Jsou to zemní a výkopové práce, zakládání staveb, omítky a fasády, nebo zateplení, či rekonstrukci domu. Postavíme rodinný dům na klíč, zajistíme revitalizaci panelových domů.

Stavba rodinných domů na klíč

Stavební firma MAXMONT BRNO, s.r.o. se specializuje na výstavbu a následný prodej nových rodinných domů. Stavíme rodinné domy v příjemném prostředí, nejčastěji v okolí Brna. Podívejte se na naši aktuální nabídku, případně na naše developerské projekty – rodinné domy, které budou dokončeny v nejbližších letech. A vyberte si, který se vám líbí a cenově odpovídá vašim možnostem.

Při výběru stavebních pozemků pro nové rodinné domy je pro nás důležitá příjemná atmosféra lokality a také dopravní dostupnost. Vybíráme si lokality v ekologicky nezatíženém prostředí s kompletní infrastrukturou. Dopravní dostupnost pro nás znamená kvalitní silniční, vlakové a autobusové spojení s městem. V naší aktuální nabídce najdete také ceník rodinných domů, které jsou k prodeji.

Moderní bydlení

Všechny naše stavby jsou postaveny účelně v příjemných lokacích. Naše rodinné domy na klíč respektují ráz krajiny stávající zástavby a zároveň odpovídají všem potřebám moderního bydlení. Nabízíme rodinné domy za různé ceny. Ta závisí na mnoha faktorech. Jedním z nejvýznamnějších je výměra pozemku. Prodáváme rodinné domy s menšími, ale i s rozsáhlejšími pozemky.

Kontakt

  • Jiříkovská 1784/11, 66451, Šlapanice
  • www.maxmont.cz
  • maxmont@maxmont.cz
  • +420 737 287 977

Kategorie

  • Stavební firmy

 

Rate this post
Stavebka.com
Logo