Nápady do bytu za pár korun

Vybavujete nově váš interiér a říkáte si, že byste potřebovali znát nápady do bytu za pár korun? V dnešní době to není problém, zvlášť když se dekorace na vás smějí téměř v každém obchodě. Pro krásné kousky nemusíte chodit do obchodního centra, ale hravě si postačíte i s nejbližším supermarketem. S čím vám nepomůžou tam, to si lze snadno pomocí návodu vyrobit doma. Možná je čas se na dekorace podívat jiným pohledem a zjistíte, že originální nápady ležely celou dobu přímo před vámi. Jak vybavit byt levně a bez zbytečného chození po obchodech?

Nápady do bytu za pár korun

Ještě, než začneme, chtěli bychom vás upozornit, že většinu věcí budete mít doma, jde pouze o to, jak daný produkt ozdobíte. Prvním skvělým nápadem pro levné dekorace do bytu jsou polštářky. Není pochyb, že je dnes pořídíte opravdu všude a co je hlavní, že vás nebudou stát celou výplatu. Pokud jste navíc typ člověka, který se rád válí, nesmí rozhodně tyto dekorativní předměty u vás chybět. Pokud si nebudete moct vybrat z obrovské nabídky polštářků, můžete sáhnout po vlastním vzoru. Ten následně navlečete na jednobarevný, obyčejný polštářek. Cenově vás tato varianta může v některých případech vyjít ještě levněji než nákup nového dekorativního polštářku.

Jak vybavit byt levně v dalších krocích?

Pomoct vám ve vybavování domácnosti může nejenom dekorativní polštářek, ale také i samolepící tapety na zeď nebo 3D ornamenty. Samolepící tapety na zeď doporučujeme v případě, že už vás nebaví neustále se dívat na stereotypní výmalbu. Tapety vás dokážou vtáhnout do děje, který se na ní odehrává. Co říkáte na volbu, mezi mořem a přírodou? Je pro vás toto rozhodnutí obtížné? Pak si do každé místnosti zvolte jiný motiv. Zatímco v obývacím pokoji budete ležet u moře, v ložnici můžete být ponořeni v nejhlubším lese. Pro dětský pokoj zase sáhněte po oblíbených filmových motivech, jako jsou například Star Wars nebo Harry Potter.

Nepodceňujte sílu zrcadla

Mezi nápady do bytu za pár korun se mohou objevovat i netradiční tipy neboli dekorace. Mluvíme o zrcadlu, které když ozdobíte vlastní tvorbou například z papíru nebo provazu, určitě nahodí příjemnou atmosféru. Zrcadlo nemusí být pouze pověšené na zdi pomocí hřebíku. Vymyslete něco originálního, a to platí především v místnosti, ve které jsou vaše děti. Ať už se necháte inspirovat závodními auty, námořnickým stylem nebo filmovými hrdiny, dejte si na této práci záležet. Síla zrcadla je neuvěřitelná a jen málokdo ji dokáže ocenit.

Na vzpomínky jsou tady fotografie

Vzpomínky patří k velmi důležitým věcem v životě, jestli to tedy můžeme nazvat věcí. Jde o událost, na kterou rádi a často vzpomínáme, díky utkvění v paměti. Bohužel ne vždy jsou vzpomínky pozitivního rázu, a protože se těch negativních chceme zbavit, musíme si pořídit nástěnku. Na tu samozřejmě umístíme vzpomínkové fotografie s rodinou, abyste během celého dne byli soustředěni na hezké věci. Dekorace slouží ke zdobení interiéru vašeho domova. Nástěnka plná vašich fotografií plní úkol na více, než 100 %, a to z toho důvodu, že neexistuje den, kdy se na ní nepodíváte.

Multifunkční nábytek jako dekorace

Pod slovem nábytek si nemusíte okamžitě představovat předražené skříně nebo stoly. Zkuste v něm vidět něco víc a věřte nám, že to není příliš složitý proces. V některých obchodech narazíte na nábytek, který pořídíte za malé finanční prostředky a poslouží skvěle i jako dekorace. Když se vrátíme ke stolům, nemusíte kupovat ten největší, který se v dané prodejně nachází. Rozhodnout se můžete právě naopak a koupit si ten nejmenší, na který narazíte. Více se soustřeďte na jeho vzhled. Malý, vzhledově perfektní stoleček udělá v dětském pokojíčku více parády, než kterýkoliv jiný.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo