Neobvyklé sedací soupravy

Duší obýváku je sedačka. Ne každý má však stejný styl a ne každý se také smíří s klasickou rohovou rozkládací sedací soupravou. Nábytkem designéři a další nadšenci alternativních nápadů se však chopili šance a vytvořily tyto zajímavé kreace.

  1. Behind The Wall

Designér Jordi Canudas byl asi přesvědčen, že 4 stěny v obýváku nestačí, proto vytvořil tento futuristický koncept, který v sobě spojuje sedačku a stěnu v jednom. Tato sedací stěna nabízí možnost sedět z obou stran díky pružnému a měkkému materiálu, ze které je vyrobena a zároveň poskytuje obou stranám dostatečné soukromí.

01

  1. Lego sedačka

Pokud jste v srdci věčné dítě a máte rádi netradiční barevné variace, máme pro vás skvělý tip. Sedačka inspirovaná fenomenální dánskou skládačkou potěší vaše dětské já a na chvilku vás přenese do Legolandu.

02

  1. Sezení na zubním kartáčku

Přestože na první pohled nevypadá příliš jako sedačka a už vůbec ne pohodlně, výrobce se dušuje, že tak příjemnou masáž jste ještě nezažili. O tu by se mělo starat množství „štětinek“ tvořených měkkou poddajnou pěnou. Ať je tak či onak, rozhodně se jedná o originální, i když nepříliš praktický doplněk do domácnosti.

03

  1. Vlastní oáza klidu

Netradičně řešená sedačka, která však působí skutečně útulně a jednoduše. Přesně tak by se dal popsat tento jednoduchý design příznačným názvem – Home Sweet Home. „Uvnitř“ sedačky najdete odnímatelné kožené potahy a pohodlné opěrky pro váš odpočinek.

04

  1. Nafukovací sedačka

Při pohledu na tuto sedací soupravu línější část populace jistě zaplesá radostí. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu, pouze občas z ní třeba setřást drobky a je jako nová. Při stahování ji nebudete muset dostávat z bytu přes okno, ale pohodlně je vyfouknout a složíte do podpaží. Nevýhodou však zůstává její očividná nepohodlnost a málo místa.

05

  1. Horská sedačka

Pokud milujete hory a horskou turistiku, nyní si můžete přinést část přírody přímo do srdce vašeho domova. Neobvyklý motiv sedací soupravy vám připomene krásu i zrádnost úzkých horských průsmyků, turistických chodníčků a nepokořených štítů. 

06

  1. Sezení na horské dráze

Žebříček uzavírá tento netradiční počin Victora Alemana. Sedačka ve tvaru horské dráhy se vaší racionální stránce bude zdát nepraktická a nepohodlná. Její hypnotický tvar a nádech luxusu však zaútočí na vaši zvědavost a nakonec si vás získá.

07

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo