Oranžový miniloft

Každý byt má své přednosti, nevýhody a jeho zařízení odhaluje osobnost majitele. Na nevelké podlahové ploše tohoto loftu návrhář charakterizoval přestavbu pomocí klíčového slova, kterým bylo rozdělení bytu na výšku. Prvky, kterými tento unikátní byt doplnil a ty správné kombinace barev které použil přispěly k okouzlující atmosféře samostatného prostoru.

oranzovy-maly-byt

Vzniklé dvě patra jsou propojeny točitým designovým schodištěm, které vyniká svým vytříbeným stylem, schody nejenže poskytují vstup do dalšího patra, ale také umožňují přístup přirozeného světla. Všeobecná bílá atmosféra, která podtrhuje eleganci a jednoduchost, oranžové odstíny kuchyně oživují místo a nabízejí hravost, dobrou náladu a dotek, který dává bytu kouzlo.

oranzovy-maly-byt3

oranzovy-maly-byt4

Černá – bílé obrazy a drobné dekorativní předměty mají předem dobře definované místo, což zdůrazňuje krásu a dokončuje dojem elegantní atmosféry, která v tomto bytě panuje opravdu všude.

oranzovy-maly-byt8

Oranžový kuchyňský nábytek kombinovaný s pochromovanými spotřebiči, koberce a polštáře v obývací zóně přesně zapadají do koncepce prostoru, velké plochy oken a bílý nábytek vytvářejí dojem širšího prostoru a klidného místa, který je dobrým základem relaxace pro jeho obyvatele.

oranzovy-maly-byt6

Použité materiály prokazují vysokou kvalitu a dobrý vkus. Každý pokoj se zdá být vyjádřením pohodlí a elegance.

oranzovy-maly-byt10

oranzovy-maly-byt9

Rate this post
Stavebka.com
Logo