Oživte vaši ložnici

Ať už máte vaši ložnici zařízenou jakkoliv, tak nějakém čase vás asi omrzí. Není to vina špatného výběru stylu, barev nebo doplňků. Pravda je ta, že i velice pěkně zařízený interiér, do kterého byly vloženy kreativní nápady a peníze se čase omrzí. To co se vám zdálo moderní a přitažlivé může být dnes nudné a staré. Tento den příjde na každou místnost v bytě nebo domě, i na ložnici. Naštěstí jste narazili na tento článek, kde vám poradíme, jak místnost snadno a rychle oživit.

Pestré barvy, motivy a vzory

Pokud chcete něco snadného a dostupného, vsaďte na největší dominantu tohoto pokoje, kterou je postel. Ta na sebe poutá největší pozornost a co víc, její vzhled dokáže ovlivnit celý interiér pokoje. Není nic snadnějšího než vyměnit povlečení. Pestré barvy, tvary a motivy na ložním prádle vám výrazně pomohou.

povleceni-postel-loznice

Síla zrcadel

To že jsou zrcadla magickým prvkem bydlení vás nemusíme dlouze přesvědčovat. Již dříve jsme se zmiňovali v článcích o Feng shui, jak se dají v interiéru využít. Zrcadla nejenže umí opticky rozbít interiér, zároveň si opticky pohrají s jeho velikostí. Pokud je tedy vaše ložnice malá nebo příliš tmavá, tak je určitě využijte.

moderni-zrcadla-v-loznici

Stojánek na šperky

Do ložnice byste si neměli dávát příliš věcí, na které se chytá prach. Ani pozornosti se jim moc nedostane, protože do ložnice chodíme hlavně spát. Pro originální oživení si dámy mohou pořídit nápaditý stojánek na šperky. Získáte s ním plochu pro zavěšení šperků a rozsvítíte interiér.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo