Pět kroků k větší prosperitě v roce 2013

Jste připraveni změnit energie ve vašem světě? Jste připraveni na zlepšení svých vztahů, na získání prosperity? Pokud ano, zkuste použít Feng Shui, který je především o posunu energií ve vašem okolí s cílem vytvořit lepší, více prosperující život jednoduchou změnou energií ve vašem okolí a ve svém nitru tak, abyste je sladili se svými cíli.

feng shui

Jednoduchá Feng Shui formule

Feng Shui nemusí být složitá, nebo tajemná věda. Je to prostě živý životní styl, který maximalizuje věci, myšlenky a lidi, aby pozitivně povznášel povzbudivé energie ve vašem okolí a zároveň minimalizoval, nebo dokonce odstranil to, co vám dává negativní energii. Tato jednoduchá formule posouvající energie, vám pomůže uskutečnit některé změny.

BTZ + M = VČ

Vzorec je zkratka pro myšlení Feng Shui: Barva, Tvar, Zvuk plus Myšlenky se rovná Vyrovnaný Člověk. Téměř vše, co se ve vašem světě skládá z barev, tvarů a zvuků, například věci ve vašem okolí (dům, ložnice nebo auto) a vaše myšlenky (ty, které neustále běží ve vaší mysli) vám poskytují vyvážené bytí, které je produktivní a prosperující, nebo nevyvážené, které vždy zaostává za touhami a očekáváním. Máte ve svém okolí věci, myšlenky a lidi, kteří vám slouží špatně tím, že vytvářejí kolem vás negativní energii a chtěli byste je nahradit těmi, které budou více prosperující a naplněné radostí? Jak to všechno eliminovat podle Feng Shui v roce 2013?

Pět kroků k větší prosperitě v roce 2013

Převezměte kontrolu nad barvou!

zahrada 2

Pokud máte doma nebo v kanceláři příliš mnoho tmavých barev, může vás ovládnout a motivovat deprese. Energetizujte své okolí pomocí jasnějších a světlejších barev! Pokud jsou barvy příliš křiklavé, použijte klidnější, jemnější pastelové barvy na snížení energetické hladiny. Jednoduché změny barev zvednou náladu a navíc vám pomohou být produktivnější. Prosperitu v roce vodního hada přináší bleděmodrá a fialová, která je nejlepší stimulační barvou na zvýšení hojnosti. Historicky je fialová barvou králů, je symbolem bohatství. Nadekorujte si do svých oken fialové závěsy, ozdobte postel fialovým přehozem, případně vystavte fialovou vázu.

Nechte tvary pracovat ve váš prospěch!

polstare

Tvrdé přímky a linie nábytku dramaticky zvyšují rychlost energie, a protože se pohybuje kolem vás, můžete mít pocit nervozity, vzdálenosti. Přidejte do této oblasti polštáře, závěsy a koberečky a změkčete rovné linie čalouněného nábytku, vystavte obrazy s jemnými proudy a ošetřete okna tkaninami na zpomalení energie. Na druhou stranu, pokud je v prostoru příliš mnoho měkkosti, dostane vás do letargie, do neproduktivního procesu. Právě rovnováhou ostrých hran a rovných linií s měkkými prvky vytvoříte efektivnější a účinnější komfortní zóny, v nichž tvary budou pracovat ve prospěch vás.

Použijte zvuky k vytvoření rovnováhy!

bloomingville01

Vyhodnoťte hluk ve svém okolí a vypracujte strategii pro vytvoření atmosféry ke snížení stresu, která má zároveň za následek zvýšení produktivity a kreativity. Hluk základem vysokého stresu, dnes nás bombarduje doma, či v kanceláři, externě ve formě hlasitých zařízení, provozů, nebo sirén, interně prostřednictvím televize, rozhlasu, kromě toho máme ve svém okolí množství přenosných zařízení, jako jsou mobilní telefony či hudební přehrávače, které ruší ticho a myšlenky. Odstraňte ho co nejvíce ze svého života a utište své prostředí. Potom přidejte klidnou hudbu, která generuje produktivně nebo uklidňující tóny v závislosti na vašich potřebách v tom daném okamžiku.

Usměrňujte myšlenky k vytvoření své budoucnosti!

zahrada 4

Vše, co si myslíte, říkáte a děláte vytváří váš zítřek. Obklopte se proto pozitivními myšlenkami a vytvořte pozitivní, povznášející energii. Když se necháte bombardovat negativními myšlenkami, naplníte se negativním, depresivním nábojem, který ve vás vytvoří nízkou nebo žádnou produktivitu a prosperitu, pozitivní smyčka ve vás vytváří zítřek svých snů.

Lidi ve vašem životě vybírejte moudře!

Lidé ve vašem bezprostředním okolí vás musí podporovat ne působit destruktivně. Nemusí mít špatný úmysl, ale jejich postoj na vás může působit tak negativně, že zničí vaše sebevědomí, naděje a sny. Vyhodnoťte všechny lidi, s nimiž přicházíte do pravidelného kontaktu s cílem určit, zda poskytují povznášející, pozitivní energii a povzbuzení, nebo jsou naplněni negativním poraženeckým postojem a výrazně snižte množství času, které s nimi strávíte. Obklopte se pozitivními, povznášejícími a povzbuzujícími lidmi, kteří vám pomohou vytvořit lepší budoucnost.

Tento Feng Shui vzorec a pět výše uvedených kroků vám mohou pomoci vytvořit větší rovnováhu ve vašem životě, nastartovat přísun pozitivní energie a výrazně zlepšit své šance na přežití úspěšného roku vodního hada. Začněte ještě dnes!

Rate this post
Stavebka.com
Logo