REKO-INTER

Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových interiérů. Nabízíme i zcela nové koupelny. Stávající bytové jádro přestavíme včetně dodávky kuchyně. Prodej a montáž plovoucí podlahy. Zaměření a vyhotovení cenových nabídek zdarma.

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader se dá i v malých bytech vymyslet tak, aby se co nejlépe využil prostor, který je k dispozici. Přestavba bytového jádra je jednou z možností rekonstrukčních prací. Rekonstrukce bytových jader Vám přinese jen samé výhody. Samozřejmě, že je třeba počítat s výdaji. A to v případě kompletní přestavby bytového jádra, se jedná o deseti tisíce korun. Rekonstrukce bytových jader zvýší tržní hodnotu bytu. Byt, který má zmodernizované bytové jádro, je na trhu více poptávaný, než byt s původním jádrem.

Rekonstrukce koupelny

Podstatným důvodem rekonstrukce koupelny je zlepšení hygienických podmínek v koupelně (zamezení výskytu plísní ). Výměnou bytového jádra za zděnou koupelnu také zvýšíte zvukovou izolaci. Abyste se ve své nové koupelně cítili opravdu příjemně je samozřejmostí i správná volba osvětlení, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Dalším faktorem proč provádět rekonstrukce koupelen, je to, že si můžete svou koupelnu naplánovat a realizovat podle svých představ. Koupelnu lze zvětšit nebo spojit s toaletou, čímž dosáhnete ještě většího prostoru. Vhodným rozmístěním sprchového koutu nebo vany, umyvadla a koupelnového nábytku lze navíc uspořit další místo.

Rekonstrukce panelového bytu

Čeká nás rekonstrukce panelového bytu. V rámci jistých omezených možností přinést do tohoto bydlení něco, co učiní z našeho bytu prostředí, v němž se budeme cítit dobře a které budeme považovat skutečně za svůj domov. Za nemalou částku se naše sny splní a přinesou nám mnoho dobrého. Pamatujte, že srdce bytu se upravuje jako první, byla by chyba nejprve rekonstruovat pokoje a nakonec koupelnu s toaletou. Každý člověk se rád odliší nějakým způsobem od ostatních lidí a proto mnoho z nás touží mít byt v panelovém domě jiný než ostatní nájemníci nejen pomocí různých bytových doplňků, ale úplnou změnou celého bytového prostoru..

Bytová jádra

Umakart není nijak vzhledný a reprezentativní, časem může mít negativní vliv na naše zdraví. Dnes již víme, že mezi spáry umakartu postupně vniká voda a pokud se vznikající vlhkost neřeší, pak dříve nebo později dojde k výskytu plísní. Plísně nám nijak neprospívají, jsou důvodem mnoha alergických onemocnění, to snad není potřeba zdůrazňovat. Bytová jádra jsou předem připravené WC a koupelnové celky, které se vyráběly mimo bytové jednotky. Při výstavbě panelových domů byly tato bytová jádra montována do bytů. Tento typ výstavby koupelen a toalet zrychloval a usnadňoval výstavbu nových panelových bytů.

Sídlo firmy: Pod rozvodnou 351, 149 00  Praha-Šeberov

rekointer@rekointer.cz

Rate this post
Stavebka.com
Logo