Rohové vany do malé koupelny

Po těžkém dni stráveném na nohou si několik z nás s radostí užije relax v horké vodě v pohodlí útulné koupelny. Koupel ve vaně, světlo svíčky, příjemná hudba a vůně éterického oleje, dokáže navodit pocit harmonie a dobít energii po dni plném stresu. Na to, abychom si koupel užili naplno, potřebujeme mít doma správně vybranou vanu.

Kolik stojí rohové vany?

Nejlevnější rohové vany začínají na hranici kolem 250 eur. Při koupi laciné rohové vany určitě nebudete pociťovat žádné nedostatky. Dražší rohové vany mají různé doplňkové systémy, jako například masážní hlavice a podobně. Pokud si však chcete pouze občas dopřát koupel v rozměrné vaně, určitě vaše potřeby uspokojí i levnější verze rohové vany. Pokud jste trochu náročnější, určitě si vyberete z nabídky prodejců, který nabízejí rohové vany.

Rozměry rohové vany

Na výběr máme čtvercový nebo obdélníkový půdorys rohové vany. Už při rozměru 150x150cm nám nabízí rohová vana dostatečný prostor pro dospělou osobu. Berte v úvahu to, že velikost vany přímo souvisí s velikostí spotřeby vody. Pokud tedy plánujete každodenní vylehávání ve vaně, vyhněte se rohové vaně přehnaných rozměrů.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo