SCHRAMA – STAVBY

Stavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce domů, bytů, zateplovoání fasád a budov. Přestavby bytových jader. Výkopové a zemní práce. Stavba nízkoeneretických domů, průmyslových a zemědělských staveb. Kempírna, vlastní truhlářská dílna a sklenářství. Dokončovací a kompletní zednické práce.

Stavby domů na klíč

Provádíme kompletní stavby domů na klíč od samotného zaměření, stavebních příprav a budování inženýrských sítí přes hrubé stavby včetně základů, podlahy, stropy, až po krovy se střechou a předání dokončené stavby vhodné ihned k nastěhování.
Rekonstrukce domů a bytů
Máme velké zkušenosti s tvorbou fasád domů a jejich zateplováním, materiály dle výběru zákazníka nebo doporučené projektantem. Zrekonstrujeme byt, bytové jádro dle přání a potřeb zákazníka. Upravíme příčky či vystavíme půdní byt v podkroví domu. Pokládání plovoucích podlah, dlažby,obkladů koupelen a kuchyní není pro nás problém.
Klempířské, pokrývačské a sklenářské práce
Máme vlastní klempířskou dílnu, proto jsme schopni zajistit veškeré klempířské a pokrývačské práce jako bednění, přelaťování, střechy garáží, přístřešky atd. Jako přidruženou činnost k naší stavební firmě provádíme i sklenářské práce.

Sídlo firmy: Stružnice 71, 470 02

info@schrama-stavby.cz

Rate this post
Stavebka.com
Logo