Skříňka pod umyvadlo vám ušetří prostor

Malé koupelny jsou problémem převážné většiny domácností. Nápady na efektivní využití prostoru jsou v tomto případě nezbytné. Začněme s umyvadlem. Využití celého prostoru zaručí jedině kombinace skříňky s umyvadlem. Samostatně stojící koupelnová skříňka umístěná pod umyvadlem má o polovinu menší úložný prostor ve srovnání se skříňkou, do které je umyvadlo přímo osazeno. Taková skříňka by měla být prioritou každé koupelny

Proč osadit umyvadlo do skříňky

Umyvadlo není až tak rozměrným prvkem koupelny, ale kvůli jeho umístění zabírá prostor, který už nevyužijeme. Stále nám však zůstává jedno řešení, jak zvýšit úložnou kapacitu koupelny. Klasické umyvadlo vyměnit se umyvadlo se skříňkou.

Široká nabídka koupelnového nábytku

Široký výběr skříněk nám dovolí umístit je téměř do každé koupelny, protože jsou dostupné v různých rozměrech. Díky skříňce tak získáme několik volných poliček na čističe či hygienické potřeby a zásuvky na drobnosti či malé ručníky. Skříňka s umyvadlem každé koupelně zefektivní využití prostoru, protože je v ní spojena funkce umyvadla i úložného prostoru.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo