Sprchové kouty nebo vany. Co upřednostniť?

Stále více uspěchaná doba přináší do našeho života stále více změn. Využívání vany a s tím spojené večerní koupání je již na ústupu, upřednostňuje se rychlá sprcha hned po příchodu z práce nebo po fyzické aktivitě. Důsledkem tohoto trendu je stále se rozšiřující sortiment pro zařízení koupelny. Sprchové kouty najdete v různých provedeních, v široké cenové škále s různými nadstandardními doplňky.

Sprchové kouty šetří vodu

Pořízení si sprchového koutu vám můžeme jen vřele doporučit. Spotřeba vody je mnohem nižší než při koupeli ve vaně. Pokud používáte na ohřev vody elektrickou energii, používáním sprchového koutu samozřejmě snižujete i vaše účty za elektřinu. Použitím sprchové hlavice zaměřené na maximální úsporu vody dosáhnete snížení spotřeby často i o 50 procent.

Moderní sprchové kouty

Dnešní doba je doba téměř neomezených možností. Základní doplňky sprchového koutu jako jsou například rádio již nejsou tak finančně náročné jak v blízké minulosti. Některé sprchové kouty disponují funkcemi, kterými se dosud mohli pyšnit pouze wellness centra. Masážní a parní sprchové boxy se již staly běžnou součástí našich domácností.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo