Sprchový box s triskami nebo bez?

Stále více uspěchaná doba přináší do našeho života stále více změn. Využívání vany as tím spojené večerní koupání je již na ústupu, upřednostňuje se rychlá sprcha hned po příchodu z práce nebo po fyzické aktivitě. Důsledkem tohoto trendu je stále se rozšiřující sortiment pro zařízení koupelny. Sprchové boxy naleznete v různých provedeních, v široké cenové škále s různými nadstandardními doplňky.

Sprchový box šetří vodu

Pořídit si sprchový box vám můžeme jen vřele doporučit. Spotřeba vody je mnohem nižší než při koupeli ve vaně. Pokud používáte na ohřev vody elektrickou energii, používáním sprchového boxu samozřejmě snižujete i vaše účty za elektřinu. Použitím sprchové hlavice zaměřené na maximální úsporu vody dosáhnete snížení spotřeby často io 50 procent.

Moderní sprchové boxy

Dnešní doba je doba téměř neomezených možností. Základní doplňky sprchového boxu jako jsou například rádio již nejsou tak finančně náročné jak v blízké minulosti. Některé sprchové boxy disponují funkcemi, kterými se dosud mohli pyšnit pouze wellness centra. Masážní a parní sprchové boxy se již staly běžnou součástí našich domácností.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo