Tápete ve tmě? No tak si posviťte!

Trháte si každý měsíc vlasy? Vždy, keďpríde faktura za elektřinu? Propočítáváte v duchu, co všechno jste za tu převýšenou sazbu mohli mít? A co takhle nevypočítávají, ale si peníze užívat? Jak? Pořiďte si kvalitní osvětlení! Správným směrem, kam byste měli zaměřit vaše „ve tmě bloudící oči“ jsou bodová svítidla?

Proč právě „bodová svítidla“?

Důvodů je hned několik. Bodová svítidla lze charakterizovat jako:

  • úsporný druh osvětlení
  • ideální sjednocovací prvek interiéru
  • prvky interiéru, díky kterým, je světlo „směrovatelné“, přesně tam, kam chceme
  • druh designérské „moderny“
  • trend, který a neruší styl interiéru, právě naopak, podporuje jeho celkový design

Bodová svítidla jsou díky svému modernímu designu a úspornému režimu, pravým osvětlením do kuchyně, obýváku, koupelny, ale stejně účelně mohou sloužit i jako vkusné náhrady klasické lampy na nočním stolku.

Rozlišujeme dva druhy bodových světel a to konkrétně tyto:

  • stropní
  • nástěnné

Nejideálnějším řešením je jejich kombinace. Tato kombinovaná „světelná směs“ je širokospektré využitelná a dokáže perfektně prosvětlit i taková místa interiéru, kde se běžná lampa či lustr „nedostanou“.

Budeme konkrétnější, uvedeme příklad: bodová koupelnové svítidla. Takové koupelnové svítidla jsou tou nejlepší volbou pro človeka- modernisty. Pro majitele, který intenzivně myslí na svou peněženku (a to nejen pasivním způsobem). Bodové koupelnové svítidla zaujmou i človeka- ekologa, se slabinou pro moderní design, který očekává to nejlepší ze světa interiérových dekorací.

Kombinace jejich nástěnné a stropový verze, dodá vaší koupelně jednotný dojem osvětlení, který doplní (ale ne přebije) design koupelny. Buďte kreativní a umístěte koupelnové svítidla střídavě, podle nějaké pomyslného geometrického tvaru (například čtverce) a vytvořte si tak originální nasvícení koupelny.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo