Vířivé vany a jejich výhody

O blahodárných účincích vířivé vany na tělo i duši určitě už slyšel každý. Mnoho ale před koupí vířivé vany odradí cena, která je ve srovnání z běžnou vanou o dost větší. Pokud ale zvážíte, jak často vanu využíváte, každodenní relaxace a zotavení po těžkém dni jsou opravdu k nezaplacení.

Cena vířivé vany

Nejlevnější vířivé vany se dají sehnat již za cenu 300 eur. Koupi takové laciné vany vám však obecně nedoporučuji. Některé prvky jsou v tomto případě vyrobeny z levnějších a méně kvalitních materiálů s omezenou životností. Pozáruční servis je u levných vířivkách téměř nulový, což je u takto drahém kuse koupelnového zařízení ne zrovna nejlepší vlastnost. Upřednostněte proto osvědčeného výrobce vířivých van, pro kterého není problém poškozenou součástku i po uplynutí záruční doby dodat. Vířivé vany střední třídy se pohybují na úrovni od 25.000 Kč.

Vodní masáž a perličková koupel

Podle druhy vířivé vany, jsou hlavní součástí vany trysky, které jsou buď určeny pro vodní masáž nebo slouží k vytvoření takzvané perličkové lázně. Pod pojmem perličková koupel se rozumí vzduchová masáž. Trysky na vodní masáž jsou umístěny převážně po stranách vířivé vany. Tlakem vody se tak masíruje celé tělo. Trysky na vzduchovou masáž jsou umístěny na dně vany.

Rate this post

Přidat komentář

Stavebka.com
Logo